2022 senesi her birimiz için çok zor geçse de elektronik sigara endüstrisi için bu vaziyet tam tersi olmayı başarmıştır. Geçtiğimiz sene içinde, e sigara piyasası asla olmadığı kadar büyümüştür ve daha geniş kitlelere yayılmıştır. Bu durumun başlıca nedenlerinden birisi, ürün çeşitliliği çok artmıştır. Hem pod mod modellerde aynı zamanda e sigara ürün yelpazesi çok genişlemiştir. Bu sayede, kişiler kendilerine hitap eden ve damak tatlarına en müsait aleti daha huzurlu seçebilmektedir.


Ayrıca, pandeminin tesiri ile beraber kişiler hayatlarında büyük değişikliğe gitmeye karar vermiştir. Geçtiğimiz sene süresince, sigarayı bırakmak isteyen şahıs grafiğine baktığımızda büyük bir artış dikkatimizi çekmektedir. Elektronik sigaranın tercih edilme sebeplerinden birisi de nargile kafelerin kapanmasıdır. Pandeminin bir öteki kararı ise nargile servisi icra eden restoran yada kafelerin kapanmasıdır. Nargile içicileri ise benzer tatları elektronik sigara yardımıyla yakalamıştır. Bu yazımızın devamında ise 2022’nin en iyi ve en sık tercih edilen elektronik sigara ve pod mod modellerine değineceğiz.


Smok Nord Pod Mod


Pod mod elektronik sigara modelleri birkaç sene ilkin çıkmasına karşın çok alaka görmektedir. Smok Nord Pod ise en sık tercih edilen modeller arasındadır. İçimi MTL şeklindedir. Bir başka söylemle, içim modeli olarak sigaraya en yakın his veren modele sahiptir. Smok Nord benzer biçimde elektronik sigara modelleri en iyi performansını salt likit çeşitleri ile gösterir. Birkaç çekimde dahi nikotin ihtiyacınız olan şeyi keser ve uzun vakit çekim yapma hissi duymazsınız.


Smok Nord hem portatif aynı zamanda elegant bir görünüşe sahiptir. Cebinizde yada çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Smok elektronik sigara markasının güvencesiyle birlikte uzun seneler cihazınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ayrıca, Smok Nord 2 ve Smok NordX benzer biçimde cihazın üst modelleri de çıkmıştır. Böylece watt seviyenizi dahi ayarlayabilirsiniz.


Smok Nord pod mod incelemek ve sipariş vermek için E-buhar.net'ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, bütün pod mod aygıt siparişlerinizde salt likit armağan olarak gönderilmektedir.


Vaporesso Revenger Elektronik Sigara


Vaporesso elektronik sigara markasının en popüler olan cihazlarından birisidir. Uzun seneler süresince satış rekorları kırmıştır. 2022 senesinde ise birçok nargile içicisi mod elektronik sigara modellerine yönelmiştir. Vaporesso Revenger ise watt ayarını yapabileceğiz kuvvetli e sigara modelleri içinde klasikleşmiştir. Dilerseniz watt seviyesini arttırarak kuvvetli çekim yapabilir ve bolca buğu elde edebilirsiniz. Tıpkı nargilede olduğu benzer biçimde birçok değişik aromayı deneyebilirsiniz.


Vaporesso Revenger elektronik sigara modelini incelemek ve sipariş vermek için E-buhar.net'ı tercih edebilirsiniz. Ek olarak Vaporesso Revenger ve öteki e sigara modellerinde e likit armağan olarak gönderilmektedir.


Uwell Caliburn Pod Mod


Uwell Caliburn pod mod modeller içindeki en büyük çıkışı ele geçiren cihazlardan birisidir. Son aşama hafifçe ve portatif bulunmasına karşın çok başarı göstermiş elektronik sigara modelleri içinde yerini almıştır. Ergonomik yapısı yardımıyla cihazınızı gün içinde çok huzurlu bir halde kullanabilirsiniz. Özellikle sigarayı bırakmak isteyen birçok kişinin tercihi arasına girmiştir. Güçlü MTL içim modu yardımıyla birkaç çekimde dahi nikotin ihtiyacınız giderilir. Ayrıca, cihazın iki değişik emek verme prensibi vardır: isterseniz tuş ile çalıştırabilirsiniz, isterseniz de doğrudan olarak çekim yapabilirsiniz. Bu özelliği ise sigarayı anımsatır. Uwell Caliburn’u sigarada olduğu benzer biçimde ancak nefesinizle aktive edebilirsiniz.


Uwell Caliburn pod mod aleti incelemek ve siparişinizi kurmak için E-buhar.net'ı tercih edebilirsiniz.


Smok Stick Prince Elektronik Sigara


Eğer içim modeli olarak bolca buğu çıkışlı cihazları tercih ediyorsanız Smok Stick Prince size hitap edecektir. Smok elektronik sigara markası bütün dünyada standardını ve dayanıklılığını kanıtlamış önder e sigara markalarından birisidir. Smok Stick Prince geniş likit haznesi ile gün süresince sizlere yetecektir. Ayrıca, kuvvetli çekim özelliği yardımıyla nikotin ihtiyacınız olan şeyi net halde kesecektir.


Birbirinden değişik Smok Stick Prince e sigara modellerini incelemek ve sipariş vermek için E-buhar.net'ı tercih edebilirsiniz.


Smok RPM 80 PRO Pod Mod


Smok RPM 80 Pro, rpm40 ve rpm80 modellerinin en üst modelidir. Bir pod modda gereksinim duyabileceğiniz her şey mevcuttur. Pod mod son aşama hafifçe ve ergonomiktir. Likit kapasitesi çok geniştir. Birçok pod moddan değişik olarak ekrana sahiptir. Ekran üstünde anlık watt kıymetinizi, puff sayınızı ve sürenizi takip edebileceğiniz birçok malumat mevcut vardır. Eğer bolca buğu çıkışı dilerseniz watt kıymetini fazlalaştırabilirsiniz veya watt kıymetinizi düşürerek sigaraya yakın içim elde edebilirsiniz.


Smok RPM 80 PRO pod modu daha ayrıntılı incelemek ve sipariş kurmak için E-buhar.net 'i tercih edebilirsiniz. Ayrıca, bütün elektronik sigara alışverişlerinizde likitiniz armağan olarak gönderilmektedir.


Juul Pod Mod Elektronik Sigara


Juul pod mod mutlaka son yılların gözdeleri arasındadır. Elektronik sigara sanayisine MTL içimi en etken bir halde tanıtan pod moddur. Hatta kullanıcılar Juul için elektronik sigara dünyasının “Apple’ı” olarak adlandırılmaktadır. Juul kendine has aromaları ve içim seçimi ile birçok kullanıcının vazgeçilmezi haldedir. Sadece birkaç çekim ile nikotin ihtiyacınız kesilmektedir. Ayrıca, piyasadaki en hafifçe ve pratik pod modların başlangıcında gelmektedir. Günlük kullanıma son aşama uygundur. Juul pod için isterseniz hazır kartuşları kullanabilirsiniz veya salt likit ile dolum yapabilirsiniz.