Elektronik sigara her geçen yıl gittikçe popülerleşen cihazlar olarak hayatımızda yer almaya başladı. Birçok kişi sigaranın niçin olduğu hastalıklardan ve sağlıksız hayattan kurtulmak adına elektronik sigara alternatifini denemekte ve kullanmaya başlamaktadır. Ayrıca devletimizde gittikçe artan sigara tutarları, tüketiciyi maddi ve içsel açıdan zor durumda bırakmaktadır.  Bireyler hem daha ucuz bununla beraber daha sıhhatli bir alternatif olarak e sigaraları görmektedirler.


Esigara lar ise gün geçtikçe, gelişip değişik teknoloji ve boyutlarda bireylere sunulmaktadır. Bu anlamda bu piyasa çok büyük bir yarış içerisindedir. Elektronik sigara firmaları devamlı özgün, yüksek performansa haiz, şık tasarımlı aygıt üretmeyi hedeflerler. Kuşkusuz, bu yarışı en önde götürmüş olan birkaç firmadan birisi Smok tur. Smok elektronik sigara 2010 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar onlarca e sigara, atomizer ve Smok coil piyasaya sürmüşlerdir.


Birçok Smok elektronik sigara satış rekorları kırmış ve kullanıcıları tarafınca sevilerek kullanılmaktadır. Smok Alien, Smok AL85, ve Smok X Priv bu markanın en iyi malum e-sigaralarından birisidir. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda, bireyle bu elektronik sigaralardan ve performanslarından çok memnundur. Ancak birtakım bireyler ise benzer performansa haiz daha minimal e sigara kullanmayı tercih etmektedir. Smok elektronik sigara şirketi da bu istekleri cevapsız bırakmayarak,  Smok X Priv in daha portatif versiyonunu üreterek; Smok X Priv Baby Kit i piyasaya sürmüştür.


Smok X Priv Baby kit, markanın sevimli üyesi olarak tanımlanmaktadır. İlgi cazibeli tasarımı yanı sıra, bu elektronik sigara boyutuna bakılırsa çok kuvvetli performans göstermektedir. Smok X Priv Baby birçok e sigara kullanıcısının algısını yıkmıştır. Genellikle, minik boyuttaki elektronik sigaraların yeterince iyi performans sağlamadığını ve yoğun buğu çıkartmadığı düşünülür. Ne var ki, Smok X Priv Baby bütün bu algıları yıkmayı başarmış ve 2018 en iyi elektronik sigaraları arasına girmeyi başarmıştır.


Smok X Priv Baby Kit Kutu Açılımı


Smok X Priv Baby Mode (Batarya kısmı)

Smok Atomizer: TFV12 Big Baby Prince

Smok TFV8 Baby Q2 Coil (0.4 ohm) (Smok atomizere hazır bir biçimde kit içinde bulunur.)

Yedek coil: Smok TFV8 Baby Q2

Kullanım kılavuzu ve ihtar bildirisi

1 tane Smok atomizer camı

Şarj kablosu (USB girişli)


Not: Birçok Vaporesso elektronik sigara yada Smok elektronik sigara yada öteki markaların mod e sigara cihazlarında olmadığı benzer biçimde Smok X Priv Baby Kit içinde de pil bulunmaz. Pilleri harici satın almanız gerekmektedir.


Smok X Priv Baby ile ahenkli Smok coil ler : bu elektronik sigara Smok V8 serisinde bulunan tüm coiller ile uyumludur. Her bir Smok coil değişik özelliği ile ön plana çıkar. Kimisi daha kuvvetli buğu performansı almanızı sağlarken, kimisi de likit inizin daha leziz bir biçimde size iletilmesini sağlar. Smok V8 T12, V8 Baby Mesh, V8 t10, V8 Q4, V8 X4 ve V8 T6 coilleri ile ahenkli sorunsuz bir biçimde çalışır.


Smok X Priv Baby Teknik Detaylar Ve Kullanım Şekli


Bu elektronik sigara birçok mod e sigaraya bakılırsa oldukça daha hafifçe ve portatiftir, buna rağmen ise 80 Watt a kadar çıkabilen bir bataryaya haizdir. Bu e sigara, Smok X Priv in daha minimal şeklidir diyebiliriz; sadece hem performansından bununla beraber monitör özelliğinden hiç bir taviz verilmeden üretilmiştir. Ekran makaleleri çok büyük ve net;  ek olarak yüksek çözünürlüktedir. Bu sayede Smok elektronik sigaranızın menü ayarlarını oldukça huzurlu yapabilirsiniz.


Genel olarak menü ayarlarından ısı kontrolünü, mod ayarını ve Watt ayarlarını yapabilirsiniz. Smok X Priv Baby kitiniz ile 80W a kadar çıkma kapasitesine sahipsiniz. Bu anlamda e sigaranızdan hem yüksek buğu performansı alırsınız bununla beraber kuvvetli aroma tadını. Bunun yanı sıra, öteki bütün Smok elektronik sigaralarda olduğu benzer biçimde bütün menü hususiyet ve ayarları bu aygıt arasında de bulunur.


Smok Atomizer TFV12 Baby Prince


Smok atomizerinizi ebatı 55 mm x 28 mm dir ve 62 gr ağırlığındadır. Diğer Smok atomizerlerde de olduğu benzer biçimde 510 bağlantısına haizdir. Tankınızın likit kapasitesi 6 ml kadardır. Bu kadar minimal bir e sigara için çok büyük bir likit haznesine haizdir. Smok TFV12 Baby Prince ile kuvvetli buğu bulutları çıkarıp, leziz likit deneyimleri yaşayabilirsiniz.


Smok X Priv Baby Genel Özellikleri


Smok X Priv Baby 2300 mAh gücünde moda haizdir ve performans olarak birçok elektronik sigaradan oldukça daha başarılıdır.

Smok elektronik sigaranızın likit kapasitesi birçok e sigaraya bakılırsa oldukça daha fazladır ve gün süresince size fazlasıyla yetecektir.

Farklı içim modları tecrübe etmek isteyen e sigara kullanıcıları için TC ve VW modları seçeneği bulunmaktadır.

E sigaranız 2.0 inç çözünürlüğüne haiz geniş OLED ekrana haizdir. Ekranınızda birçok menü ayarını rahatça yapabilirsiniz.

Smok X Priv Baby kit renk skalası çok geniştir ve 7 değişik renk seçeneği bulunur. Prizma altın, prizma mavisi, mat siyah ve pembe benzer biçimde renk seçenekleri bulunur.

Smok elektronik sigaranızın  voltaj çıkışı 0.5 – 9.0 aralığındadır.

E sigaranızın sıcaklığı ise 100-315 C aralığında değişebilmektedir.

Birçok mod elektronik sigaraya bakılırsa daha minik boyutlardadır ve portatiftir.

Smok atomizer alt kısmında iki tane hava kanalı bulunur; böylece içim şeklinizi hava kanalını açıp-kapatarak manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Smok X Priv Baby ile ahenkli birçok Smok coil seçeneği bulunmaktadır.

Son olarak elektronik sigaranıza likit dolumu üstten yapılmaktadır ve çok kolaydır. Sadece dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan nokta likitinizi doldurduktan sonrasında 15-20 dakika beklemenizdir. Böylece Smok coil de bulunan pamuk likiti tamamen emer ve likit yanması vakasından sizi kurtarır.


Smok X Priv Baby Fiyat Nedir? Smok Atomizer ve Smok Coil Nasıl Sipariş Verebilirim?


ilk olarak herhangi bir e sigara yada likit alışverişi yapmadan ilkin sitenizin emin ve dolandırıcı olmamasına dikkat edin. Ne yazık ki, tr elektronik sigara dünyasında birçok sitede feyk e sigara satışları yapılmaktadır. Sitemizden Smok yada öteki marka e sigaraları 0 orijinallik garantisi ile elektronik sigara tutarları içinden en müsait biçimde sipariş verebilirsiniz.