Sigarayı bırakmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun başlıca nedenleri içinde sigaranın sağlığa verdiği rakam yanı sıra, meydana getirilen zamlar tüketici zor durumda bırakıyor. Bu nedenle elektronik sigara kullanan bireylerin sayısı her geçen gün artıyor; bu sebeple e sigara, sigarada bulunan yüzlerce zararı dokunan ve kanserojen maddeyi içermez. Buna ayrıca elektronik sigara ve likit kullanması düzgüsel sigaraya bakılırsa oldukça daha ucuzdur. 

 

Elektronik sigara piyasası her geçen gün büyümektedir. Her yıl yüzlerce değişik model de e sigara üretilmektedir. Şüphesiz ki, bu yarışın öncülerinden birisi de Vaporesso dur. Vaporesso, üretmiş olduğu birçok aygıt ile dünya da milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. Vaporesso Swag ise yeni çıkarışmış olan bir elektronik sigara olup, kullanıcılar tarafınca hem tasavvur bununla beraber dizayn olarak oldukca beğenilmektedir.


Vaporesso Swag; Vaporesso Revenger, Vaporesso Polar yada Vaporesso Luxe e bakılırsa daha minimalliktir. Ancak, bu vaziyet sizi yanıltmasın. Performans açısından Vaporesso Swag Kit oldukca güçlüdür. 

 

Vaporesso Swag 80 Watt çıkışa sahiptir. 1 tane 18650 mAh değerinde pil ile çalışır. Bu elektronik sigaranın atomizeri ise NRG atomizerdir.  Boyut olarak öteki mod sigaralara bakılırsa oldukca küçüktür ve hafiftir.  Tasarım olarak ise, Vaporesso e sigaranız oldukca ergonomiktir. Yani, elinize tam oturur ve kullanması oldukça rahattır.


Vaporesso Swag 80W kitinizi bütün gün kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz; oldukca hafiftir. Bunlara ayrıca, Vaporesso Swag atomizerin üsten doluma uygundur ve kilidi bulunmaktadır. Böylece cebinizde yada çantanızda elektronik sigaranızı taşırken herhangi bir likit akıtma şeklinde problemler ile karşılaşmazsınız.


Vaporesso Swag 80W Hakkında


Vaporesso Swag yaklaşık boyutu sigara paketi boyutundadır. Oldukça minimal boyutlara haiz Vaporesso Swag aroma iletimi ve buğu performansı olarak oldukca başarılıdır. Vaporesso Swag mod bölümü alüminyum ve paslanmaz çelikten oluşmuştur. Böylece elektronik sigaranız hem hafifçe bununla beraber sağlamdır. Vaporesso Swag 99 gram ağılığındadır ve dört değişik desene sahiptir. Turuncu, mavi, siyah ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. 

 

Vaporesso Swag pratik yapısının yanı sıra, esigara nın üstünde monitör bulunmaktadır. Bu monitör üstünde cihaza ilişik bilgiler yer almaktadır. Elektronik sigaranızın modunun üzerinde iki tane tuş bulunmaktadır. Bu tuşları menü de gezinmek için yada Watt ayarınızı değişmek için kullanırsınız. Elektronik sigaranızın yan kısmında ateşleme tuşu bulunur. Ateşleme tuşu oldukca rahattır. Ekranın alt kısmında ise menü tuşu bulunmaktadır. Ekran ayarı ve kontrolü oldukca kolaydır. 

Vaporesso Swag Performans Seviyesi

Vaporesso Swag kit bilhassa elektronik sigaraya yeni başlayanların oldukça rahatlıkla kullanabilecekleri bir esigara dır. Bu elektronik sigara da değişik modların yanı sıra, batarya pil ömrü, Watt ayarı ve monitör kilit özelliği bulunmaktadır. 

 

Vaporesso Swag atomizer olarak NRG atomizer kullanmaktadır. NRG atomizer serisinin başarıya ulaşmış atomizerlerindendir. Hem aromayı bununla beraber yüksek buğu performansı sağlar. Vaporesso Swag atomizer 22 mm çapındadır.  Kit içinden çıkan NRG tank ile coil takılı bir halde gelir. Ayrıca Vaporesso Swag likit haznesi ise 3.5 ml dir. 


Vaporesso Swag Likit Dolumu ve Vaporesso Swag Atomizer


Elektronik sigaranıza likit dolumu kolaylaştırmak adına, şirket e-sigaranızı üstten doluma bakılırsa tasarlamıştır. NRG atomizerinizin kapağını saat yönünün bilakis kaydırarak açınız. Daha sonrasında Vaporesso swag atomizerinize oluşturulan likit haznesine oluşturulan kısımdan e likitinizi doldurunuz. Dolum yaparken atomizerin orta kısmında bulunan hava kanalına likit sıçratmamaya itina gösteriniz. Aksi taktirde, e sigaranızı kullandığınız anda likit sıçraması şeklinde problemler ile karışılabilirsiniz.


Likitinizi Vaporesso swag atomizer e doldurduktan sonrasında bir müddet beklemeniz de yarar var. Vaporesso Swag coil iniz pamuğun likiti tam absorbe etmesi gerekir; aksi takdir de kuru pamuk yanabilir ve Vaporesso swag coiliniz yanabilir. Böylece yanık likit keyfi almış olursunuz. Likit dolumunu tamamladıktan sonrasında drip tip inizi cihazınıza takabilirsiniz. Drip tip kolaylıkla çıkarıp takabileceğiniz bir parçadır. Dilerseniz piyasa da değişik drip ler satın alabilirsiniz.

 

Vaporesso swag kit içerisiğinde toplam 2 tane coil bulunmaktadır. Coil lerden bir tanesi atomizere takılı haldedir. Diğer Vaporesso swag coil ise yedek coildir. Bu esigara 1 tane 18650 mAh değerinde pil ile çalışır. Tek pil bulunmasına karşın elektronik sigaranın performansı oldukca güçlüdür ve yoğun buğu bulutları çıkarmak için elverişlidir. Swag kit ısı olarak ise 315 C a kadar çıkmaktadır. Atomizer kısmında bulunan likit kuvvetli bataryası yardımıyla süratle ısınıp buharlaşır. Ayrıca tüm Vaporesso Swag coil üstünde rezistans ve en iyi kullanım Watt aralıklarına sahiptir. Böylece kullandığınız coil i müsait Watt ayarına getirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Vaporesso Swag Kit İçeriği


Vaporesso Swag Mod

Vaporesso Atomizer (NRG Atomizer)

Vaporesso GT2 coil 0.4 ohm coil (atomizer e bağlı)

Vaporesso GT CCELL 0.5 ohm coil (yedek coil)

Kullanım kılavuzu 

Şarj Aleti (USB KABLO)

Yedek parçalar