Vaporesso elektronik sigara dünyasının en kabul edilen ve devamlı yenilikçi tasarımlarıyla kullanıcılarından tam puan alan bir firmadır. Her yıl son teknolojilerle donatılmış ve devamlı güncelleştirilmiş yeni elektronik sigaralar üretmektedir. Vaporesso Luxe ise bu yılın en hit ürünleri arasına girmeyi başarmış, şık dizayna haiz bir e sigaradır. Vaporesso firmasının son olarak icatlarından birisi olan Vaporesso Luxe atomizeri ise SKRR tankıdır.


Vaporesso Luxe Genel Özellikleri


Vaporesso Luxe 220 Watt ayarındadır ve Omni Board 4.0 işlemcisine haizdir. Ayrıca SKRR tanka haizdir. Bu atomizer elektronik sigaranıza tam oturur ve alt kısmında iki afet hava kanalı bulunur. Kaliteli malzemesi ve harika dizaynı ile SKRR atomizer yeni tasarımı ve kilitli kapağı ile likit sızıntılarına karşı tedbir alınmıştır.


Vaporesso Luxe SKRR 28mm lik bir atomizere haizdir. 510 linke haizdir. Vaporesso Luxe monitörü oldukça büyük ve çözünürlüğü yüksektir. Bu anlamda e sigara kullanıcıları menü ayarlarını kolaylıkla okuyabilirler ve dilediğince değiştirebilirler. Renkli monitörü ile elektronik sigaranız oldukça daha şık durmaktadır.


Vaporesso Luxe Teknik Özellikleri


47.8 x 29.5 x 146 mm boyutlarına haizdir.

2.5A akımı ile şarj edilir.

Yüksek monitör çözünürlüğüne haizdir. 2” TFT renkli ekrana haizdir.

2 tane 18650 mAh pil ile çalışır.

Vaporesso Luxe geniş Watt aralığınasahiptir. 5W- 220W aralığında kolaylıkla çalışır.

Geniş mukavemet aralığına haizdir. 0.003- 5 ohm mukavemet aralıklarında oldukça huzurlu çalışır.

Güncelleştirilmiş 4.2 Omni Board a haizdir.

BYPASS moduna haizdir.

Ateşleme hızı çok yüksek olan Vaporesso Luxe, likitinizi süratle buharlaştırarak buharı size iletir.

Pil kapak bölümü ise manyetiktir ve siz vazgeçtiğiniz sürece e sigaranızın pilleri çıkmz.

Geniş ısı aralığına haizdir: 200-600F

Renkli ve hem de dokunmatik ekrana haiz ender elektronik sigaralardan birisidir.

Vaporesso Luxe için iki tane pil kullnmanız gerekir. Elektronik sigaranızı şarj etmek için kit içinden çıkan özgün USB kabloyu kullanınız. Ancak pilleri ayrıyeten pil şarj cihazı ile şarj etmenizi öneririz.

Vaporesso luxe istenmeyen durumlara rağmen kendisini otomatik korumaya alır ve kısa dönem koruması otomatikman aktifleştirilir.

Ayrıca şayet Vaporesso Luxe nüz siz bilincinde olmadan ateşleme tuşuna uzun zaman basılmasına izin vermez. Cihaz kendisini otomatikman korumaya alır.


Vaporesso Luxe SKRR Atomizer Genel Özellikleri


SKRR atomizer likit haznesini büyüklüğü 8 ml dir. Bu anlamda bu likit kapasitesi size gün boyu fazlasıyla yetecektir.

30mm çapa haiz olan SKRR atomizer ebatı ise 60 mm x 30 mm dir.

Eğer elektronik sigaranızın likit kapasitesini yada görünümünü değişiklik yapmak dilerseniz yedek bubble cam ı kullanabilirsiniz.

Manuel olarak içim şeklinizi değiştirebileceğiniz, Vaporesso Luxe SKRR atomizerin alt kısmında iki tane hava kanalı bulunur.

Elektronik sigaranızın atomizerine likit dolumu üstten yapılmaktadır. Ayrıca atomizerin üst kısmında likit kapağı bulunur; böylece e likit sızıntılarına karşı tedbir almış olunur.


Vaporesso Luxe Menü Ayarları ve Ekran Özellikleri


Vaporesso Luxe fazlaca büyük ekrana haizdir. E sigaranızın monitörü hem dokunmatik aynı zamanda renklidir. Ekran da birçok ayar ve elektronik sigaranız hakkındaki bilgiler bulunmaktadır. Vaporesso Luxe ekranınızın sol üst kısmında her iki pilinizin de şarj yüzdesini yayınlayan semboller bulunur. Sağ üst bölümde ise saat vizyonu vardır.


Ekranın ortasında o anda elektronik sigaranızın hangi modda bulunduğunu yayınlayan bir simge vardır. Tam ortada ise Vaporesso Luxe nüzün o anki Watt seviyesini gösterir. Vaporesso Luxe ün en alt kısmında ise Vaporesso coil inizin rezistansını, Voltajını yayınlayan bilgiler mevcuttur. Ayrıca elektronik sigaranızın en alt sol kısmında ise puff sayınızı ve son olarak puff sürenizi yayınlayan bir tebliğ vardır.


Vaporesso Luxe Menü Ayarları


ilk olarak elektronik sigaranızı açmak için öteki e sigaralarda da olduğu şeklinde ateşleme tuşuna seri bir biçimde 5 kez basmanız ehil olacaktır. Aynı biçimde ateşleme tuşuna 3 kez basmanız halinde ekranınızı kilitler yada açarsınız. Eğer Vaporesso Luxe ünüzün menüsüne girmek dilerseniz, Vaporesso logosuna 3 kez hafifçe biçimde dokunmanız ehil olacaktır.


Menü içinde gezmek yada e sigaranızın menü ayarlarını yapmak için dokunmatik ekranda sağ/sol yada aşağı/yukarı tıklamalısınız. Menü ayarlarınızı tamamladıktan sonrasında yine Vaporesso logosuna dokunarak çıkış yapabilirsiniz.


Vaporesso Luxe Likit Dolumu


Vaporesso Luxe SKRR tank atomizeri yardımıyla e likit dolumu fazlaca rahattır. Likit dolumu üst kısımdan gerçekleşmektedir. Likit dolumu yaparken isterseniz Vaporesso Luxe nüzün drip tip ini çıkarabilirsiniz, isterseniz de çıkarmadan başlığı saat yönünün tersinde çevirerek açıp likit kısmından dolum yapabilirsiniz.


Likit doldururken atomizerinizin ortasındaki hava borusuna sızdırmamaya itina gösteriniz. Likitinizi atomizerinze doldurduktan sonrasında, coilinizin emmesi için 10-15 dakika beklemeniz gerekir. Aksi taktirde yeteri kadar likit emmeyen coilin pamuğu yanar ve size yanık hazzı gelir.


Bu bekleme süresini, elektronik sigaranızın her coil değişiminde tekrarlamanızda yarar vardır. Ayrıca Vaporesso coillerinin üstünde mukavemet kıymeti ve watt aralıkları vardır. Likitinizi atomizere ilk dolumda üstünde yazan watt ayarından daha minik watt ile başlamanızı öneririz. Birkaç puff tan sonrasında Vaporesso Luxe menü ayarından Watt ayarınızı arttırabilirsiniz.


Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Firmasının Aldığı ve Önerdiği Güvenlik Önlemleri

ilk olarak Vaporesso Kit içinde bununla beraber gönderilen USB kablo haricinde elektronik sigaranızı değişik şarj aletleri ile şarj etmemeye itina gösteriniz. Vaporesso Luxe için lüzumlu olan Amper i sadece size gönderilen USB kablo ile güvenilir biçimde şarj edebilirsiniz. Bunun haricinde harici biçimde satılan pil şarj aletlerini kullanmanızı öneririz. Şarj ettikten sonrasında e sigaranızı şarj da bırakmamaya itina gösteriniz.


Vaporesso Luxe elektronik sigaranızı aşırı sıcak ortamlarda yada fazla güneş kabul eden çevrelerde tutmamaya uzun gösteriniz.


Vaporesso Luxe nüzü kullanmadığınız zaman süresince monitör kilidini aktifleştirin yada kapalı tutunuz; böylece şarjdan tutum etmiş olursunuz.


Vaporesso Luxe Coil


Vaporesso Luxe kit muhteviyatında iki tane coil gönderilir. QF strip coil Vaporesso SKRR atomizere bağlı biçimde kit içerisindedir. Vaporesso QF strip 0.15 ohm değerine haizdir ve en iyi çalışm aralığı 65-75 Watt tır. Vaporesso Luxe kit içindeki bir öteki yedek coil ise Vaporesso QF Meshed coil dir. 0.2 ohm dirence haiz bu Vaporesso coil ise tekrar en iyi 65-75 Watt aralığında çalışır.


Vaporesso Luxe ile ahenkli olan bir öteki coil ise GT CCELL ceramic coildir. 0.5 ohm direncine haiz olan bu Vaporesso coil, yüksek dirence haiz olduğundan düşük watt larda kullanılması önerilir. GT CCELL coil en iyi kullanım watt aralığı ise 30-35 watt tır.