Smok şirketi elektronik sigara piyasasında yenilikçi ve öncü şirketlerden birisidir. Smok Alien 220W de şüphesiz ki e sigara çeşitleri içinde en fazlaca sevilerek kullanılan cihazlardan birisidir. Elektronik sigara piyasasında kullanıcılar Smok Alien a “feza makinesi” lakabını takmıştır.


Hem likitinizin aroma esansını aynı zamanda kuvvetli buğu performansı elde eden harika bir elektronik sigaradır. Smok Alien ın sol tarafında ateşleme tuşu cihaza entegre bir biçimde bulunmaktadır. Bu e sigara tüketicisinin aleti daha konforlu kullanımını sağlamaktadır. Smok Alien 220W dizayn olarak da fazlaca şık ve bununla birlikte sportif bir görünüme haizdir.


Daha fazlaca dikdörtgen gibi tuşları bulunur üstünde. Ayrıca fazlaca büyük ve çözünürlüğü yüksek OLED monitörü bulunur. Smok Alien ın büyük monitörü yardımıyla menü ayarlarınızı kolaylıkla yapabilir ve ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca bu elektronik sigarada birçok değişik içim mod u bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar kolaylıkla değişik içim modlarını deneyimleyebilir ve favori içimlerini kolaylıkla bulabilirler.


Smok Alien Kit İçeriği


1 tane Smok Alien Mod

TFV8 Baby Atomizer

2 tane coil ( V8Q2 coil 0.4 ohm ve V8T8 coil )

Yedek atomizer camı

Vape Band

Orijinal şarj cihazı mini USB kablosu

Kullanım kılavuzu


Not: Diğer elektronik sigaralarda da olduğu Smok Alien 220W Kit muhteviyatında de pil bulunmamaktadır. 18650 mAh değerinde pil ile çalışmaktadır. Bu e sigara çift pille çalışmaktadır. Gün süresince şarj problemi yaşamadan Smok Alien ı kolaylıkla kullanabilmek için malum markalardan kaliteli piller almanızı öneririz.

 


Smok Alien Genel Özellikleri


Smok Alien çıkmış olduğu günden itibaren fazlaca ses getiren ve küçümsenilmeyen elektronik sigaraların başlangıcında gelmektedir. Tüm dünya da satış rekorları kıran ve Smok e sigarasının en başarıya ulaşmış cihazlarından birisidir. Kit muhteviyatında iki tane coil bulunmaktadır. Smok V8Q2 0.4 ohm coil Smok atomizere takılı bir biçimde kit içinde gelir.


V8Q2 tek sarımlıdır ve düşük Watt larda kullanıma uygundur. En iyi emek harcama Watt aralığı 55-65 W tır. V8T8 ise daha düşük rezistansa haizdir ve böylece elektronik sigaranızda daha yüksek Watt lara çıkabilirsiniz. Eğer daha fazlaca aroma esansını duymak dilerseniz V8Q2 doğru coil terciği olacaktır. Bir öteki Smok coil V8X4 ise kuvvetli buğu performansı isteyen e sigara kullananların tercihidir.


Smok Alien Atomizer


Smok Alien atomizeri ana malzemesi paslanmaz çeliktir; bu anlamda Smok Alien daha uzun zaman kolaylıkla kullanabilirsiniz. Atomizer 47 gram dır. Atomizer boyutları 53mm x 22 mm dir. Smok Alien atomizer tank ı likit haznesi 3 ml dir. Ancak bubble cam ile bu kapasiteye isterseniz arttırabilirsiniz.


Smok Alien 220W Hakkında


Smok Alien 18650 mAh değerinde 2 tane pil ile çalışmaktadır. Pilleri takarken elektronik sigara nız da bulunan +/- işaretlerine dikkat edilmelidir.


Smok Alien monitörü fazlaca büyük ve çözünürlüğü yüksektir. Oled ekranda coil direncinizi, amper kıymetini, Watt kıymeti , her iki pilin şarj yüzdeleri ve mod cinsini kolaylıkla görebilirsiniz ve elektronik sigaranızın menü ayarından kolaylıkla değiştirebilirsiniz.


Cihazın sağ kısmında bulunan ateşleme tuşu kullanması fazlaca kolaydır.


Atomizerin alt kısmında bulunan iki tane hava kanalı yardımıyla içim şeklinizi de manuel olarak ayarlayabilirsiniz.


Elektronik sigaranızın ön kısmında mini girişi olan bir bölüm bulunur. Buradan Smok Alien Kit içinden çıkan mini USB kablo ile şarj edebilirsiniz. Ancak şarj ettiğiniz adoptörün 1A çıkışlı bulunmasına dikkat ediniz.


Pillerin şarj ömrünün daha uzun olmasını dilerseniz, pil şarj cihazları alarak güvenilir bir biçimde pillerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca yedek pilleriniz de şayet varsa, şarj edebilirsiniz; böylece günlük hayatınızda fazlaca huzurlu edersiniz.


Smok Alien için coil seçerken tekrar Smok markasının hazır coiller ile kolaylıkla kullabilirsiniz. Tüm Smok coillerin üstünde rezistans, Watt aralıkları ve en iyi Watt kıymeti yazar.


Elektronik sigaranıza coilinizi yerleştirdikten sonrasında ateşleme tuşuna seri biçimde 5 defa basarsanız cihazınız açılacaktır. Uygun watt ayarını Smok Alien 220W size cihazınızı açtıktan sonrasında sunacaktır. Böylece aygıt kullanması bilhassa de yeni başlayanlar için fazlaca huzurlu olacaktır.


Smok Alien OLED ekranının parlaklık ayarını +-/ tuşlarıyla yapabilirsiniz. Ayrıca monitör üstünden e sigaranızın Watt kıymetini arzu ettiğiniz şeklinde değiştirebilirsiniz.


Smok Alien e sigara da menüye dönmek dilerseniz başlat kısaca ateşleme tuşuna 3 defa basmanız ehil olacaktır. Cihazın OLED monitörü üstünden puff sayısından tutun Sıcaklık seviyesine kadar her şeyi bütün detayı ile kolaylıkla görebilirsiniz.


Atomizer ise Smok markasının en fazlaca malum atomizerlerinden birisi olup 3 ml likit kapasitesine haizdir. Eğer gün içinde elektronik sigarayı ve likiti daha çok tüketeceğinizi düşünüyorsanız, bu likit haznesini bubble cam ile arttırabilirsiniz.


Atomizer temizliği yaparken yada coil değişimi yaparken; atomizer bileşenleri kolayca ayrılıp birleştirilebilir. Ayrıca karmaşık bir dizaynı olmadığı arasında kullanıcıyı yormadan ve kafa karıştırmadan e sigaranız için lüzumlu değişiklikleri yapabilirsiniz.


Smok Alien atomizerin alt kısmında iki tane hava kanalı bulunur. Bu hava kanalları manuel bir biçimde açılıp kapatılabilme özelliği vardır. Örneğin; hava kanalı birazcık daha kapalıysa daha yumuşak içim dediğimiz soft modda kullanıyorsunuz demektir. Eğer sonuna kadar aleni ise hard moddasınız demektir.


Smok Alien a takmış olduğunuz her yeni coil de elektronik sigaranızı çalıştırdığınızda yeni coil uyarısı gelir. Burada size new/old diye iki seçenek sunar. New seçeneğine tıklayarak devam etmeniz gerekir. Böylece e sigaranız otomatikman yeni coilin rezistansını ölçer ve en iyi Watt kullanımına ayarlanır.


Smok Alien 220W Likit Dolumu


Smok Alien atomizerinin üstten dolum tasarımı ile likit dolumu fazlaca kolaydır. Smok atomizeri durağan tutarak başlığını sola doğru çevirerek başlığı açabilirsiniz. Daha sonrasında likit şişesini hazne ağzına doğru dik bir biçimde tutarak dolum yapınız.


Bu esnada likitinizin elektronik sigaranızın başka kısımlarına bilhassa de atomizerin orta bölümüne taşırmamaya dikkat ediniz. Likit dolumunuzu tamamladıktan sonrasında kapağı kapatınız ve likitinizin coil tarafınca emilmesini bekleyiniz. 10- 15 dk sonrasında likit tüketimine ve e sigaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 


Smok Alien Fiyatı Nedir? Smok Alien ve Smok Alien Coil Nereden Satın Alabilirim?


Smok Alien bütün dünyada ses getiren ender elektronik sigaralardan birisidir. Bu anlamda bu kadar popüler bir ürünün ne yazık ki sahteleri de piyasada olabilmektedir. Bu anlamda Tr elektronik sigara piyasasında aygıt yada likit almadan ilkin alışveriş yapmış olduğunuz sitenin güvenilirliğinden güvenli olmalısınız.