Sınırlanmaya gelemeyen e-sigara kullanıcıları için üretilmiş olan Vaporesso Revenger X, dokunmatik monitörü ile ayrım yaratıyor. Tıpkı Vaporesso Revenger modelinde olduğu benzer biçimde 220 Watt güce haiz olan bu mod buğu canavarı, Revenger Modeli ile doyum olmayan bay – hanımefendi bütün ustalaşmış ve orta – üst seviyedeki e-sigara kullanıcıları için kolaylıkla tercih edilebilen bir model.


Vaporesso Revenger X, Revenger Ailesi’nin en pahalı ve en gelişmiş modeli olarak karşımıza çıkıyor. NRG coil yapısından tutun 220 Watt’a çıkabiliyor olmasına, 2 şarjlı 18650 pil ile çalışıyor olmasından zarif ve dokunmatik özelliği bulunan ön kısım ve ekranına kadar son aşama başarı göstermiş bir mod e-sigara modeli olan Revenger X, kısıtlanmaya gelemeyen ustalaşmış e-sigara kullanıcıları için biçilmiş kaftan. Ancak bu kusursuz buğu canavarının da birtakım kusurları yok değil.


Elektronik aletlerle alakalı duymaktan sıkıldığımız en klişe ifadelerden bir tanesi de bir cihazın ne kadar gelişmiş olursa deformasyona uğramış oranının da o kadar artacak olmasıdır. Revenger X, dokunmatik monitörü ile harbiden şık. Ancak iş sağlamlığa geldiğinde, Revenger Modelinin düz halini tercih edebilirsiniz. Bu, Vaporesso Revenger X Modelinin başarısız yada kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor normal olarak sadece aşırı gelişmiş elektronik aksamın bilhassa likit sızıntısı ondan sonra bozulmaya yatkın bulunduğunu da ekleyelim.


Peki Revenger X kimler tarafınca tercih edilmeli? Eğer ustalaşmış bir e-sigara kullanıcısıysanız ve bütçe sınırınız yoksa Vaporesso Revenger X modelini tercih edebilirsiniz. Eğer bilhassa mod e-sigara modellerinde kendinize güveniyorsanız ve şık olmasıyla birlikte güzel gözüken elegant bir mod sigara arıyorsanız asla düşünmeden Vaporesso Revenger X Modelini tercih edebilirsiniz. Ancak Revenger X’in fiyatının standart Revenger Modeline gore fazlaca daha yüksek bir fiyattan alıcı bulduğunu da eklemek isteriz.