Zannediyoruz ki hemen hemen bütün elektronik sigara kullanıcıları elektronik sigara için atomizerin ne kadar mühim olduğu mevzusunda hemfikir. Elektronik sigara kullanımında eğlenceli bir içim deneyimi yaşayabilmek için atomizerler hakkındaki daha ayrıntılı malumat sahibi olmak ve verdiği atomizer low yanlışı, atomizer short ve atomizer check şeklinde ikazları çözüme ulaştırabilmek gerekiyor.  

 

Bu hata ve uyarıların kaynağını anlayabilmek ise problemi çözüme ulaştırma noktasında atılacak ilk adımın temelini oluşturuyor. Herhangi bir hal çaresi bulunmadığı takdirde ise ne atomizer ve elektronik sigara işlevini yitirerek bozulabilir. 

 

Biz de elektronik sigaraya dair her şeyi bulabileceğiniz E-buhar ailesi olarak içeriğimizde atomizerlerde görülen atomizer low yanlışı ve sebepleri ile beraber çözüm yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Atomizer Low Hatası Ne Anlama Gelir?Atomizer low yanlışı, elektronik sigara coil direncinin kullanılan cihaza nazaran oldukca düşük olduğu anlamına gelen bir uyarıdır. Yan şayet cihazınızda atomizer low yanlışı görürseniz, öncelikle cihazınızın atomizer ile ahenkli olup olmadığını düşünmelisiniz.


Atomizer low yanlışı olarak değerlendirilebilecek bir öteki sebep ise elektronik sigara kurulumunda parçaların doğru biçimde vidalanmaması olabilir. Örneğin elektronik sigara kurulum aşamasında atomizerin en doğru biçimde çalışması, sadece cihaza doğru biçimde bağlanması ile mümkündür.


Elektronik sigara aleti ve atomizer arasındaki rabıta problemi yahut atomizerin muntazam emek vermemesi atomizer low yanlışı verebilir.


Atomizerin ne işe yaradığının ve emek verme mantığının doğru anlaşılması, atomizer low havası ve atomizer short hatalarının süratle çözüme ulaştırılması noktasında oldukca kıymetli.


Bu doğrultuda siz kıymetli elektronik sigara kullanıcılarımız için hazırladığımız Atomizer Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? başlıklı içeriğimizi göz atarak elektronik sigara atomizerlerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Atomizer Low Hatası Neden Olur?

Aslında atomizer low yanlışı yazımızın bundan önceki bölümünde de belirtmiş olduğumuz şeklinde elektronik sigara ve atomizer arasındaki rabıta probleminden kaynaklanıyor olabilir.


Atomizer low yanlışı olarak açıklanabilecek bir öteki sebep ise atomizerin arızalı olması olabilir. Atomizer low uyarısı çoğu zaman bu iki sebepten ötürü ortaya menfaat ve bu hatanın ne olursa olsun giderilmesi gerekir. 

Atomizer Low Hatası Nasıl Çözülür?Eğer cihazınızda devamlı olarak atomizer low uyarısı görüyorsanız bunu bir an ilkin çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Aksi takdirde hem cihazınız aynı zamanda cihazınızın atomizeri zarar görebilir ve kullanılamaz hale gelebilir. 

Bu da hem bütçenize aynı zamanda elektronik sigara zevkinize zarar verebilir. Peki atomizer low yanlışı iyi mi çözüme ulaştırılır? Öncelikle bunun birden fazla hal çaresi bulunduğunu belirtmemiz gerek.


Atomizer low hatasını çözüme ulaştırmak için ilk yapmanız ihtiyaç duyulan atomizeri ve mod sistem aleti ayırmak olmalı. Eğer kullandığınız RDA atomizerse, olumlu yönde ve olumsuz bağlantılarını test etmeniz gerekiyor. Eğer rabıta kurulu değilse bu atomizer low yanlışı almanıza niçin olabilir. Bunu halletmek için bağlantıyı tekrar kurabilirsiniz.


RDA atomizerler ile alakalı daha ayrıntılı malumat edinmek için RDA atomizer nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.


Fakat şayet RTA atomizer kullanıyorsanız biliyorsunuz atomizeri cihazdan ayırma tekniği daha değişik olacaktır. Öncelikle doldurulabilir tankı doğrusu RTA’yı açmanız gerekiyor. Eğer atomizer parçası buraya doğru biçimde eklenmediyse cihazın atomizer low yanlışı vermesine niçin olan şey bu olabilir. Kontrolünüzün peşinden doğru biçimde yerleştirin ve kapatın.


RTA atomizelerin kurulumu ve emek verme mantığı ile alakalı malumat edinmek için RTA Atomizer Nedir? Nasıl Çalışır? başlıklı içeriğimize göz atmanızı öneririz.


Hem RTA’lar aynı zamanda RDA’lar için lüzumlu kontrolleri yaptıktan sonrasında cihazınızı tekrar kurun ve kullanıma hazır hale getirin. Eğer atomizer low yanlışı almanızın sebebi sözünü ettiğimiz hatalardan kaynaklanıyorsa ve tekrar kurulumu doğru biçimde yaptıysanız yüksek ihtimalle ihtar almayacağınız anlamına gelir.


Fakat atomizer uyarısı almayı sürdürüyorsanız demek ki cihazınız atomizer parçasını desteklemiyor. Bu durumda cihazınızla ahenkli başka bir atomizer edinebilirsiniz yahut atomizeri destekleyen başka bir elektronik sigara satın alabilirsiniz.


Hem atomizer aynı zamanda elektronik sigara siparişlerinde beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak seçimler yapmanız mühim. Bu sayede hem damak keyfinize müsait bir elektronik sigara deneyimi yaşayabilir aynı zamanda atomizer yanlışı şeklinde sebeplerle bütçeniz zarar görmez.


Bu doğrultuda sizin için en müsait atomizer ve elektronik sigara seçimlerini E-buhar üstünden yapabilir; güvenle ve rahatça sipariş edebilirsiniz.


Elektronik sigara kullanımında size destek olması ve e-sigara deneyiminizi oldukca daha yukarılara taşıması için hazırlamış olduğumuz blog yazılarımıza göz atmanızı öneririz.